Рада сьогодні планує розглянути Бюджет-2020 у другому читанні

<span>Напередодні Дмитро Разумков пообіцяв нардепам «важкий тиждень»</span> — Рада сьогодні планує розглянути Бюджет-2020 у другому читанні
Напередодні Дмитро Разумков пообіцяв нардепам «важкий тиждень»
Розгляд проєкту держбюджету у другому читанні може тривати до другої години ночі, вважає глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія Об этом сообщает news-in-life.in.ua со ссылкой на СМИ.


Верховна Рада України сьогодні, 14 жовтня, на пленарному засіданні розгляне проєкт закону про Державний бюджет на 2020 рік у другому читанні. Про це йдеться у порядку денному сьогоднішнього засідання парламенту.


Так, парламентарі розглянуть у другому читанні проект закону №2000 про Державний бюджет України на 2020 рік, а також №2144 про внесення змін до Бюджетного кодексу України. Також планують розглянути законопроект про використання земель оборони (№0855).


Розгляд проєкту держбюджету може тривати до другої години ночі, вважає глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.


Окрім того, народні депутати планують розглянути у першому читанні проєкт закону щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (№2195), а також низку законопроектів про внесення змін до Податкового кодексу.


Також планують внести до порядку денного розгляд проєкту закону №2359 та альтернативний №2359-1 щодо створення умов для забезпечення виконання зобов’язань України з відокремлення діяльності з транспортування природного газу за Протоколом про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного співтовариства.


Окрім того, парламентарі планують розглянути у другому читанні законопроекти про отримання дозвільних документів (№0897), про наукову і науково-технічну діяльність (№0898), про державну підтримку малого та середнього підприємництва (№0942).


Також народні депутати розглянуть низку кадрових рішень.


Як повідомлялось, 18 жовтня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№2000). За ухвалення цього рішення проголосували 255 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти.


Читайте також:

  • Бюджет-2020 в картинках. Презентація прем’єр-міністра
  • Якими будуть зарплати і скільки грошей отримає оборона та медицина. Основні показники держбюджету-2020


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/rada-sogodni-planuje-rozglyanuti-byudzhet-2020-u-drugomu-chitanni-639840.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя