У Києві пройде II поетичний турнір імені Нестора Літописця

9 листопада о 10:00 у Києві відбудеться II поетичний турнір імені Нестора Літописця, присвячений Дню української писемності та мови.Як зазначають на Facebook-сторінці події, захід пройде у Музеї книги і друкарства України, на території Києво-Печерської Лаври (вул. Лаврська, 9, корпус 9). Об этом сообщает novini-zt.in.ua со ссылкой на СМИ.


Участь можуть узяти молоді поети та поетки, які мають не менше однієї виданої поетичної книжки. Їх мають висунути видавництва, творчі спілки чи поетичні студії (кожна – не більше 10 поетів). Мова творів — українська. Подавати заявки на електронну адресу конкурсу – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з темою: ʺІІ поетичний турнір імені Нестора Літописцяʺ.


Прийом заявок триває до 7 листопада включно. 8 листопада заявки вже не прийматимуться.


Переможці (перші три місця) отримають премії та зачитають власні тексти цього ж дня в музеї на Урочистості до Дня української писемності та мови о 17:00.


Організатор – ДП ʺТворчо-виробничий та навчально-дослідний центр розвитку сучасного мистецтваʺ у партнерстві з Міністерством культури України та видавництвом ʺСмолоскипʺ.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові презентували Музей міста та концепцію його дебютної виставки.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_kyievi_proyde_ii_poetychnyy_turnir_imeni_nestora_litopystsya_330089.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя