Де справедливість: кропивничани долучилися до всеукраїнської акції "Рік без Каті". ФОТО

Де справедливість: кропивничани долучилися до всеукраїнської акції "Рік без Каті". ФОТО

Учора, 4 листопада, у Кропивницькому на площі Героїв Майдану місцеві мешканці підтримали всеукраїнську акцію "Рік без Каті". Кропивничани прийшли з великим банером із написом "Хто замовив Катю Гандзюк?" та лампадками. Об этом сообщает for-ua.in.ua со ссылкой на СМИ."Ми зібралися, щоб вшанувати пам’ять громадської активістки. Рік тому, 4 листопада, Катя померла від замаху, який на неї скоїли. Напали на жінку 31 липня, після цього вона боролася за життя у лікарні, але померла. На жаль, досі не покарані організатори та замовники вбивства. Нині змінилася влада та усі керівні органи. Тепер уся відповідальність рослідування на новому керівництві держави, але досі винних не знайшли. Тому ми вимагаємо справедливості та покатання замовників" , – зауважив співголова коаліції громадської організації "Рада Експертів" Дмитро Сінченко.

Під час заходу усі присутні вшанували пам’ять Гандзюк хвилиною мовчання."Нас зібрала страшна подія. Катерина є символом ситуації, яка склалася на місцевому рівні. Любила та говорила правду. Це не просто активістка чи дівчина, вона була депутаткою обласної ради, кандидаткою наук, освіченою людиною. Жінка жила з вірою у серці, що наша країна може стати кращою" , – розповіла знайома Катерини Олена Медвєдєва.

Довідково: Катерина Гандзюк – депутатка Херсонської обласної ради V скликання та Херсонської мiської ради VI скликання, в.о. керуючого справами виконавчого комiтету Херсонської мiської ради, радниця херсонського мiського голови, нацiональна волонтерка ООН, аспiрантка Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України, громадська активiстка у сферi доступу до публiчної iнформацiї, координаторка центру полiтичних студiй та аналiтики в Херсонськiй областi.

Напад на неї 31 липня 2018 року та неможливiсть знайти замовникiв спричинили всеукраїнську акцiю "Хто замовив Катю Гандзюк?" дописи, графiтi та банери цього змiсту з’явилися на сторiнках соцмереж, стiнах будинкiв i трибунах стадiонiв України.
Джерело статті: “http://rk.kr.ua/de-spravedlivist-kropivnichani-doluchilisja-do-vseukrainskoi-aktsii-rik-bez-kati-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя