США запровадили санкції проти лідерів «Хізбалли» та лівійських парламентарів

Радикали шиїтської організації «Хізбалла» — США запровадили санкції проти лідерів «Хізбалли» та лівійських парламентарів
Радикали шиїтської організації «Хізбалла»
Вашингтон вважає «Хізбаллу» терористичною організацією Об этом сообщает izvestiy-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністерство фінансів США включило до списку санкцій трьох лідерів радикального руху «Хізбалла», в тому числі двох членів парламенту Лівану.


У повідомленні мінфіну зазначено, що санкції введені через підтримку терористів. Вашингтон вважає «Хізбаллу» терористичною організацією.


До чорного списку внесли представника служби безпеки Хізбалли Сафа Вафіка і депутатів ліванського парламенту Мухаммада Раада і Аміна Шеррі.
Treasury targets Iranian-backed Hizballah officials for exploiting Lebanon’s political and financial system https://t.co/Acj7IBLkXX pic.twitter.com/Ft4WV5YYLj

— Treasury Department (@USTreasury) 9 липня 2019 р.
«Хізбалла» використовує своїх членів в ліванському парламенті для маніпулювання державними інститутами на підтримку фінансових інтересів і інтересів безпеки терористичного угрупування, а також для підтримки зловмисної діяльності Ірану», — заявили в мінфіні США.


Нагадаємо, взимку Сполучені Штати Америки ввели санкції проти шести осіб і семи компаній, пов’язаних, за даними американських силовиків, із шиїтською організацією «Хізбалла».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/ssha-zaprovadili-sankciji-proti-lideriv-hizballi-ta-liviyskih-parlamentariv-608550.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя